O mnie

„W naszym życiu jest wiele spraw, rzeczy ważnych i ważniejszych…zdrowie, praca, wypoczynek, rodzina… Ale najważniejszy jest DOM! To w nim zawsze odnajdujemy spokój, odpoczynek, miłość bliskich i bezpieczeństwo…”

Powyższe słowa od zawsze traktuję jako moje credo życiowe i zawodowe. Dlatego właśnie wybrałem branżę budowlaną, w której od niemal 20 lat pomagam innym ludziom w tworzeniu domów, jakie sobie wymarzyli. Przeszedłem wszystkie szczeble kariery w „budowlance”. Zaczynałem jako pomocnik majstra na wielkopolskich budowach. Po krótkiej przerwie poza branżą wróciłem już jako przedstawiciel niemieckiego koncernu specjalizującego się w instalacjach dla budownictwa. Przez całą swoją karierę zawodową starałem się patrzeć w przyszłość. Nie ograniczałem się tylko do dnia dzisiejszego, ale uważnie śledziłem trendy oraz nowinki technologiczne pojawiające się w moim bliższym i dalszym otoczeniu. W budownictwie nigdy nie można spocząć na laurach, dlatego zawsze starałem się być na bieżąco. W trakcie jednego z przeglądów rynku i branży, jakie regularnie przeprowadzam, moją uwagę zwróciła kwestia nowoczesnego budownictwa energooszczędnego i ekologicznego. Zainteresowałem się tym tematem na poważnie. Na tyle poważnie, że wspólnie z zaprzyjaźnionym projektantem stworzyliśmy dom marzeń – DOM PASYWNY!

2013-09-05 17.20.49

To było prawdziwe wyzwanie i zarazem inwestycja mojego życia. Niezliczone godziny spędzone na przymiarkach, kalkulacjach i nadzorowaniu budowy przyniosły wspaniały efekt. Od kilku lat mieszkam we własnym energooszczędnym domu pasywnym!

2013-09-05 16.59.07

Po zakończeniu budowy uświadomiłem sobie, że nie każdy jest takim szczęściarzem. Postanowiłem zatem rozpocząć działalność, w ramach której pomagam ludziom w spełnianiu ich marzeń o własnym domu. Kieruję się przy tym dwoma podstawowymi założeniami:

– wykorzystuję najnowsze proekologiczne technologie,
– zwracam uwagę na obniżanie kosztów codziennej eksploatacji.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mojej firmy.

 

Rekuperator ścienny MARLEY
Rekuperator ścienny MITSUBISHI VL-50
Rekuperator ścienny MITSUBISHI
Zbiornik na deszczówkę - beczka 250L
Zbiornik ogrodowy na deszczówkę. Kolory do wyboru!
Oczyszczalnia Delfin Pro Premium MBBR 6/12RLM