O firmie

Wychodząc naprzeciw zmianom w budownictwie i ukierunkowaniu na efektywność energetyczną oraz ekologię, firma SYSTEM PROECO opierając się na tych zasadach, oferuje kompleksową obsługę każdej inwestycji.
Pomoc w doborze działki, profesjonalnego projektu, technologii i urządzeń oraz odpowiedni nadzór, a także profesjonalny montaż i serwis to nasze atuty.
Wszystkie z powyższych elementów, mają ogromny wpływ na ostateczny efekt w postaci funkcjonującego budynku, a zwłaszcza budynku energooszczędnego czy ekologicznego!
Takie budowanie pozwala niewielkim kosztem eksploatować dom, oszczędzając energię, a przez to jest przyjazny środowisku naturalnemu..
Na bazie doświadczeń, którymi dysponujemy, możemy zagwarantować poprawność doboru odpowiednich urządzeń i materiałów. Najlepszym tego przykładem, jest budynek przez nas zaprojektowany i wzniesiony w technologii pasywnej, usytuowany w podleszczyńskim Gronówku.
Mając świadomość powagi tematyki, jaką jest podjęcie się nadzoru budowania własnego domu w powyższych technologiach, ale także każdego innego obiektu, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu profesjonalną obsługę z najwyższą jakością usług, a tym samym pomoc w tym niełatwym wyzwaniu.

Odnawialne źródła energii (min. wiatr czy słońce), są osiągalne dziś i stosowane w naszych domostwach.
Kolektory słoneczne, elektrownie wiatrowe czy panele fotowoltaiczne, to systemy coraz częściej spotykane na naszych podwórkach.
Zapewniają one ekologiczne ale przede wszystkim ekonomiczne pozyskiwanie energii do podgrzania wody użytkowej czy w systemach grzewczych. Dzięki naszym działaniom, utrzymanie budynku stanie się tańsze, a życie w nim bardziej komfortowe.
Odzyskiwanie deszczówki, również do spłukiwania toalet czy prania, a także przydomowe oczyszczalnie, to standardy w wielu gospodarstwach domowych. Znajdują one również zastosowanie w przedsiębiorstwach i fabrykach.
Odpowiedni sposób zagospodarowania wody deszczowej, może przynieść wiele korzyści nie tylko ekologicznych – zaoszczędzone w ten sposób środki, można wydatkować na inne cele.
Nie możemy zapominać również, o efektywnych systemach stolarki okiennej i drzwiowej oraz odpowiednim ich montażu, jak i o izolacjach termicznych, spełniających wysokie wymogi, odpowiednich parametrów energetycznych.

Budynek Pasywny to rozwiązanie perfekcyjne dla środowiska i oczywiście dla nas ludzi – użytkowników. Posiada najwyższe parametry i wyróżnia się wyjątkowym komfortem funkcjonowania.
Certyfikat pasywności, to gwarancja wysokiej jakości budynku, wydawany przez Instytut Budownictwa Pasywnego w Darmstadt. Jest to dokument potwierdzający wykonanie budynku z użyciem technologii, materiałów i usług spełniających wymogi parametrów budownictwa pasywnego.
Wierzymy, że niedługo domy pasywne i ekologiczne, nie będą kojarzone z czymś wyjątkowym i nieosiągalnym dla przeciętnego Inwestora, a raczej ze zdrowym trybem życia, ekologią czy komfortem. Budownictwo pasywne, energooszczędne i ekologiczne, to również myślenie o środowisku i lepszej przyszłości.
Fachowość, uczciwość i szacunek to wartości, którymi się kierujemy w kontaktach z klientami i kontrahentami. Dlatego najwyższa jakość w postępowaniu na każdym etapie współpracy to dla nas standard.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Rekuperator ścienny MARLEY
Rekuperator ścienny MITSUBISHI VL-50
Rekuperator ścienny MITSUBISHI
Zbiornik na deszczówkę - beczka 250L
Zbiornik ogrodowy na deszczówkę. Kolory do wyboru!
Oczyszczalnia Delfin Pro Premium MBBR 6/12RLM