O FIRMIE

Działamy
na rynku od 20 lat

Wychodząc naprzeciw zmianom w budownictwie i ukierunkowaniu na efektywność energetyczną oraz ekologię, firma SYSTEM PROECO opierając się na tych zasadach, oferuje kompleksową obsługę każdej inwestycji. Pomoc w doborze działki, profesjonalnego projektu, technologii i urządzeń oraz odpowiedni nadzór, a także profesjonalny montaż i serwis to nasze atuty.
Wszystkie z powyższych elementów, mają ogromny wpływ na ostateczny efekt w postaci funkcjonującego budynku, a zwłaszcza budynku energooszczędnego czy ekologicznego!
Na bazie doświadczeń, którymi dysponujemy, możemy zagwarantować poprawność doboru odpowiednich urządzeń i materiałów. Najlepszym tego przykładem, jest budynek przez nas zaprojektowany i wzniesiony w technologii pasywnej, usytuowany w podleszczyńskim Gronówku.
Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu profesjonalną obsługę z najwyższą jakością usług, a tym samym pomoc w tym niełatwym wyzwaniu.

Dlaczego My?

Profesjonalna Obsługa

Fachowość, uczciwość i szacunek to wartości, którymi się kierujemy w kontaktach z klientami i kontrahentami. Dlatego najwyższa jakość w postępowaniu na każdym etapie współpracy to dla nas standard. Świadczymy usługi doradcze, pomagamy załatwić wszelkie formalności w urzędach, wypełnić formularze i wnioski.

Najnowsze Proekologiczne Technologie

W naszej organizacji, wykorzystujemy tylko najnowsze proekologiczne technologie, dzięki czemu możemy pomóc naszym klientom znacznie obniżyć koszty codziennej eksploatacji. Stworzone przez nas budynki pasywne posiadają najwyższe parametry i wyróżniają się wyjątkowym komfortem funkcjonowania.

Lepsze Jutro

Wierzymy, że niedługo domy pasywne i ekologiczne, nie będą kojarzone z czymś wyjątkowym i nieosiągalnym dla przeciętnego Inwestora, a raczej ze zdrowym trybem życia, ekologią czy komfortem. Budownictwo pasywne, energooszczędne i ekologiczne, to również myślenie o środowisku i lepszej przyszłości.

Nasze Projekty

Oferujemy kompleksowe opracowanie projektu

Projekt budynku pasywnego, nie jest „zwykłym” projektem architektoniczno-konstrukcyjnym. Jako doświadczony zespół specjalistów, oferujemy kompleksowe opracowanie projektu, obiektu spełniającego wszelkie normy budynku niskoenergetycznego czy pasywnego. Na taki projekt składa się bowiem, wiele czynników jakie należy spełnić już na etapie opracowania koncepcji. Najistotniejszym elementem w projektowaniu budynku energooszczędnego jest postawienie sobie celu, jaki zamierzamy osiągnąć po realizacji inwestycji tzn. jak bardzo energooszczędny ma być nasz dom ECO. To od stopnia zakładanej efektywności energetycznej, zależy bowiem szereg rozwiązań jakie można zastosować, a które należy spełnić dla osiągnięcia założonego na początku celu. Projektowane przez nas budynki, charakteryzują się bardzo niskim zapotrzebowaniem na energię niezbędną do ogrzania domu, która może wynieść nawet poniżej 10kWh/m2. Nie bez znaczenia jest również, poziom dokładności i szczegółowych rozwiązań detali, jakimi cechują się nasze prace. Poza aspektem efektywności energetycznej, kierujemy się również, walorami wysokiej estetyki, tworzonych przez nas budynków, a odpowiedni dobór układu funkcjonalnego, każdego projektu sprawia, że w proponowanych przez nas domach, żyje się bardzo komfortowo. Jesteśmy również otwarci na propozycje i sugestie inwestorów na całym etapie tworzenia przedsięwzięcia.

Doradztwo

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę specjalistów

W branży budowlanej działamy od niespełna 20 lat. Największym naszym atutem jest więc wieloletnie doświadczenie, a także kadra wysoko kwalifikowanych specjalistów. Świadczymy usługi doradcze, pomagamy załatwić wszelkie formalności w urzędach, wypełnić formularze i wnioski. Zawsze możesz liczyć na miłą i fachową obsługę.

Doradztwo w zakresie architektoniczno-budowlanym:
– przygotowanie warunków zabudowy,
– przygotowanie niezbędnych dokumentów i uzgodnień potrzebnych do uzyskania
pozwolenia na budowę,
– przygotowanie projektów technicznych,
– analiza zgodności wybranego projektu z warunkami planu miejscowego lub warunkami
zabudowy i posiadanymi dokumentami,
– opinia dotycząca układu funkcjonalnego projektowanego budynku,
– zgodność istniejącego obiektu z obowiązującymi przepisami i możliwościami jego przebudowy pod kątem formalno – prawnym,
– analiza możliwości zagospodarowania działki pod konkretne inwestycje,
– ekspertyza poprawności posiadanego projektu z obowiązującym prawem,
– pełnienie funkcji nadzoru inwestorskiego,
– pełnienie funkcji inspektora nadzoru, kierownika budowy,
– pomoc przy tworzeniu dokumentacji przetargowej, kosztorysów, przedmiarów, itp,
– prowadzenie rozliczeń inwestycji,
– pomoc w ubieganiu się i rozliczaniu dotacji unijnych,
– doradztwo z zakresu doboru i finansowania odnawialnych źródeł energii.

KONTAKT

Skontaktuj się z nami już dziś i poznaj wycenę projektu!